Navigasyon
İzmirliGezgin’in İlk Yazısı

İzmirliGezgin’in İlk Yazısı

By on May 14, 2016 in Blog | Yorum yok

izmirligezgin-ilk-yazi-resmi

Geçtiğimiz yılın aralık ayında İzmirliGezgin’in alan adını almıştım. Alan adını alıp, blogu geçici olarak Facebook Fan Sayfasına yönlendirdikten sonra, yani içerik yokken bile sayfaya olan ziyaretlerin bildirimleri geliyordu. Bunlar bile doğru yolda olduğumu bana gösteriyordu.

2016 yılında açacağımı söylediğim İzmirliGezgin.Com bugün yayın hayatına başladı.

Blogun teması gördüğünüz gibi biraz değişik. Anasayfadaki harita ve listeleme özelliği sayesinde, blog içerisinde istediğiniz yazıyı rahatlıkla bulup okuyabileceksiniz. Bunun dışında üst kısımdaki Blog kategorisinden yazıların tamamını sırayla okuma imkanına da sahipsiniz. En sık ziyaret edeceğiniz yer de muhtemelen Blog kategorisi olacak. Blog içerisinde ufak tefek eksikler veya gözümden kaçmış, Türkçe’ye çevrilmemiş yerler olabilir. Bunları da zamanla yavaş yavaş düzeltirim.

İzmirliGezgin’in bu ilk yazısında, genelde her yeni açtığım blogtaki gibi “Şunları şunları yapacağım.” gibi vaatlerde bulunmak istemiyorum. Edindiğim deneyimler de bu kararımda etkili. Ama en azından kafamdaki planlarımı gerçekleştirebilirsem İzmirliGezgin’i, benim gözümdeki hak ettiği yere getirebilirim diye umuyorum.

Şimdiden Facebook, İnstagram ve Twitter’daki yerlerinizi ayırtmayı unutmayın. Yani beğeni ve takiplerinize talibim. 🙂

Not: Gitmeden önce İzmirliGezgin’in nasıl ortaya çıktığını öğrenmek için aşağıdaki yazıyı da kişisel blogumdan okumayı ihmal etmeyin. 🙂

Facebook: https://www.facebook.com/izmirligezgin/
Twitter: https://twitter.com/izmirli_gezgin
Instagram: https://www.instagram.com/izmirli_gezgin/

2016’da Gezi Blogu Açıyorum

Post a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir